Co nowego 
24 czerwca 2005 r

No i była nowa strona, była i w pewnym momencie się zmyła. Poleciał dysk w naszym serwerku (już dość dawno) i przepadła nowa stronka. Dlatego też jakiś czas strona o straszykach była nieczynna, na razie uruchomiliśmy poprzednią wersję strony, jednak z modyfikacjami, głównie merytorycznymi. Doszło kilka fotek, ponieważ nasze straszyki rosną, wymieniają się pokolenia... W tej chwili mamy patyczaki indyjskie i rogate oraz straszyki australijskie, które bardzo podbiły nasze serca. Jedna z samic osiągnęła niedawno dojrzałość, jest ogromna i piękna i wreszcie wyrosły jej skrzydełka :-)

17 sierpnia 2003 r

Po troszku wszędzie zmiany. Przede wszystkim nowy dział GATUNKI (ze zdjęciami), w którym opisujemy poszczególne gatunki straszyków. Jest już też strona, według której możesz wykonać mały inkubator dla jajeczek owadów oraz kilka pojedynczych okienek z przydatnymi informacjami. Uzupełniliśmy również wiadomości o hodowli i żywieniu straszyków oraz ciekawostki. Zapraszamy.

16 lipca 2003 r

Pojawił się dział WKRÓTCE, w którym będą zamieszczane zapowiedzi nowych rzeczy. Poza tym wprowadzone zostały wiadomości uzupełniające w działach HODOWLA i ŻYWIENIE.

16 marca 2003 r

Dziś w nowościach przede wszystkim pojawiła się strona NOWOŚCI :-) A teraz bardziej poważnie. Do działu zdjęcia dodaliśmy kilka nowych fotek zarówno straszyków, jak i patyczaków, a na stronie filmy - jeden filmik pokazujące patyczaka indyjskiego. Zapraszamy.