You have entered an nonexistent WOEID. You must go to Yahoo Weather Channel and search your Location by name or zip code. At the end of the browser link you will find the WOEID code that you need to add to the admin section of the module.
You have entered an nonexistent WOEID. You must go to Yahoo Weather Channel and search your Location by name or zip code. At the end of the browser link you will find the WOEID code that you need to add to the admin section of the module.

Spotkania i rozmowy

14 lipca 2009, godz. 17.00

spotkanie prezydenta miasta Pawła Adamowicza z mieszkańcami dzielnicy Siedlce i Wzgórze Mickiewicza, spotkanie odbędzie się w VIII Liceum Ogólnokształcącym przy ul. Kartuskiej 128 i będzie spotkaniem z cyklu "Mój dom, moja dzielnica, moje miasto".

Zamierzamy zapytać prezydenta, jaki sens ma składanie jakichkolwiek pism do niego i do Urzędów jemu podległych, skoro nie otrzymuje się żadnych odpowiedzi. Nasz protest został złożony na ręce prezydenta 13 maja b.r., od tamtej pory już dawno upłynęło 30 dni ustawowych, jakie urząd ma na odpowiedź. Chcemy również poruszyć sprawę budowy drogi przez naszą ulicę. Przypomnimy też prezydentowi, że osobiście obiecał nam ekspertyzy techniczne naszych domów ZANIM rozpocznie się budowa.

Wpisz to spotkanie w swój terminarz i przyjdź. Jeśli chcemy cokolwiek wywalczyć, musimy działać razem. Im będzie nas więcej, tym lepiej i tym większą mamy szansę na uzyskanie odpowiedzi na dręczące nas pytania.

Nie pozwól, by urząd i prezydent miasta decydowali za Ciebie, jak masz mieszkać, pokaż, że Ci zależy. Twoja nieobecność to znak dla nich, że mogą robić, co chcą.

Zapraszamy.
8 czerwca 2009, godz. 17.00
spotkanie z mieszkańcami Suchanina, jesteśmy zaproszeni jako obserwatorzy, szkoła podstawowa przy ul. Czajkowskiego

1 czerwca 2009, godz. 17.00
spotkanie z prezesem spółdzielni panem Wieczorkiem, w szkole podstawowej przy ul. Czajkowskiego

28 maja 2009, godz. 17.00
spotkanie w gimnazjum mieszkańców Suchanina, mieszkańcy ulicy Kolonia Zręby zjawią się na nim gościnnie

19 maja 2009, godz. 16.00

spotkanie z RADNYMI naszej dzielnicy w Urzędzie Miejskim

28.05.2009.
 
Szukaj
Siedlce Gda Pl

Zapraszamy
na nasz portal osiedlowy
Siedlce.Gda.Pl

logo

Promujemy

Polecamy powieści red. naczelnej naszego portalu.
Szczegóły na bieżąco na FB:


"Goniąc cienie"

W wydawnictwie WFW
i innych księgarniach

"Zdążyć przed świtem"

W
EMPIKU
oraz w innych księgarniach, a także w wydawnictwie
na zaczytani.pl

Reklama
Sonda
Nowa odsłona portalu:
 
Strona...
Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy użytkowników, które są ich indywidualnymi opiniami. Komentarze obelżywe, wulgarne oraz obraźliwe, będą usuwane.

Jeśli życzą sobie Państwo odpowiedzi na jakikolwiek komentarz drogą elektroniczną, wymagane jest podanie istniejącego adresu e-mail.