You have entered an nonexistent WOEID. You must go to Yahoo Weather Channel and search your Location by name or zip code. At the end of the browser link you will find the WOEID code that you need to add to the admin section of the module.
You have entered an nonexistent WOEID. You must go to Yahoo Weather Channel and search your Location by name or zip code. At the end of the browser link you will find the WOEID code that you need to add to the admin section of the module.

Wykup domu

Wycena a wykup

Jeżeli jesteś w trakcie procedury wykupu domu na Kolonii (lokalu komunalnego) i odwiedził Cię już rzeczoznawca wyceniając Twój dom, w przeciągu roku powinieneś mieć go już na własność. Wycena sporządzona przez rzeczoznawcę jest ważna rok od daty jej przeprowadzenia, dlatego też Miasto trzyma się terminów, jeżeli rzeczoznawca zjawia się u nas na koszt Miasta.

Więcej…

 

Zgodność Ksiąg Wieczystych

Artykuł ten jest przedrukiem z oficjalnej strony Miasta Gdańska: http://www.gdansk.pl/nasze-miasto,97,12409.htmlKomunikat do mieszkańców Miasta Gdańska o potrzebie sprawdzenia zgodności ksiąg wieczystych z rzeczywistym stanem prawnym nieruchomości

Na podstawie art. 6 ustawy z dnia 7 września 2007 r. o ujawnieniu w księgach wieczystych prawa własności nieruchomości Skarbu Państwa oraz jednostek samorządu terytorialnego,Prezydent Miasta Gdańska, działający jako starosta wykonujący zadania zlecone z zakresu administracji rządowej, informuje mieszkańców Miasta Gdańska - miasta na prawach powiatu - o potrzebie sprawdzenia zgodności ksiąg wieczystych z rzeczywistym stanem prawnym w celu uporządkowania stanu prawnego nieruchomości.

Więcej…

 

Czekasz na wykup?

Jeśli złożyłeś dokumenty o wykup domu, wszystko miałeś zalegalizowane i otrzymałeś od Urzędu pismo potwierdzające złożenie w/w dokumentów i od tamtego czasu minęło minimum pół roku, to znak, że cała procedura trwa już za długo. Masz prawo napisać do Urzędu Miejskiego skargę na opieszałość urzędników i bezcelowe przedłużanie procedury wykupu nieruchomości, a więc działanie Urzędu na Twoją szkodę. Z takim pismem jedziemy do Urzędu Miejskiego i składamy je w biurze podawczym.

 

Procedury wykupu

Aby złożyć wniosek o wykup budynku (mieszkania) komunalnego, należy skompletować następujące dokumenty:

1. wniosek o wykup danego lokalu (dostaniemy taki w Biurze Obsługi Mieszkańców na Kartuskiej, możemy go również pobrać ze strony Urzędu Miejskiego),
2. opis techniczny lokalu, wykonany przez BOM,
3. umowę najmu lokalu.

Więcej…

 
Szukaj
Siedlce Gda Pl

Zapraszamy
na nasz portal osiedlowy
Siedlce.Gda.Pl

logo

Promujemy

Polecamy powieści red. naczelnej naszego portalu.
Szczegóły na bieżąco na FB:


"Goniąc cienie"

W wydawnictwie WFW
i innych księgarniach

"Zdążyć przed świtem"

W
EMPIKU
oraz w innych księgarniach, a także w wydawnictwie
na zaczytani.pl

Reklama
Sonda
Nowa odsłona portalu:
 
Strona...
Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy użytkowników, które są ich indywidualnymi opiniami. Komentarze obelżywe, wulgarne oraz obraźliwe, będą usuwane.

Jeśli życzą sobie Państwo odpowiedzi na jakikolwiek komentarz drogą elektroniczną, wymagane jest podanie istniejącego adresu e-mail.