You have entered an nonexistent WOEID. You must go to Yahoo Weather Channel and search your Location by name or zip code. At the end of the browser link you will find the WOEID code that you need to add to the admin section of the module.
You have entered an nonexistent WOEID. You must go to Yahoo Weather Channel and search your Location by name or zip code. At the end of the browser link you will find the WOEID code that you need to add to the admin section of the module.

Sklep na Kolonii Zręby

Po kilku miesiącach mieszkańcy Kolonii Zręby, jak również całej okolicy, ponownie mogą korzystać ze sklepu znajdującego się na początku naszej ulicy. Po upadku i zamknięciu sieci "Zatoka", sklep przejęła sieć "Freshmarket". Sklep przeszedł gruntowny remont i przebudowę, zmieniła się obsada sklepu. Wybór towarów na pierwszy rzut oka jest duży, a ceny nie odbiegają drastycznie od granic zdrowego rozsądku, a nawet czasem zaskakują atrakcyjnością, choć być może to tylko promocja (mamy nadzieję na stałe promocje i niskie ceny).
Ogólne wrażenie jest pozytywne, choć jako klient już przy pierwszej wizycie natrafiłem na - moim zdaniem - poważny mankament. Sieć "Freshmarket" wzorem stacji benzynowych posiada stoisko z kawą i hot-dogami. Jest to może i fajny pomysł, jednak w osiedlowym sklepiku powoduje pewne zamieszanie. Odwiedziłem sklep wieczorem, przy niewielkim ruchu. W sklepie były dwie panie z obsługi: jedna obsługiwała, druga wykładała towar. Przy małym ruchu jest to jak najbardziej normalne i wskazane, jednak nawet te pojedyncze osoby, które znajdowały się w sklepie, doznały "powrotu do przeszłości", gdzie w sklepach dość długo stało się w kolejkach. Jako że ta sama ekspedientka obsługuje klientów, jak i przygotowuje hot-dogi, wszyscy mogliśmy podziwiać proces ich przygotowania, doboru sosów i odliczania grosików za ten przysmak, gdyż klientka kupowała dwa. Być może gdy obsługują dwie osoby, nie ma tego problemu, jednak trafienie na amatora hot-doga wieczorem, może wydłużyć znacznie nasze zakupy. Efekt był taki, że  klienci zostawiali towar i wychodzili ze sklepu. Mam nadzieję, że jakoś się to "dotrze", i będziemy mogli cieszyć się ze sklepu osiedlowego w naszej bezpośredniej okolicy.

 
Szukaj
Siedlce Gda Pl

Zapraszamy
na nasz portal osiedlowy
Siedlce.Gda.Pl

logo

Promujemy

Polecamy powieści red. naczelnej naszego portalu.
Szczegóły na bieżąco na FB:


"Goniąc cienie"

W wydawnictwie WFW
i innych księgarniach

"Zdążyć przed świtem"

W
EMPIKU
oraz w innych księgarniach, a także w wydawnictwie
na zaczytani.pl

Reklama
Sonda
Nowa odsłona portalu:
 
Strona...
Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy użytkowników, które są ich indywidualnymi opiniami. Komentarze obelżywe, wulgarne oraz obraźliwe, będą usuwane.

Jeśli życzą sobie Państwo odpowiedzi na jakikolwiek komentarz drogą elektroniczną, wymagane jest podanie istniejącego adresu e-mail.