You have entered an nonexistent WOEID. You must go to Yahoo Weather Channel and search your Location by name or zip code. At the end of the browser link you will find the WOEID code that you need to add to the admin section of the module.
You have entered an nonexistent WOEID. You must go to Yahoo Weather Channel and search your Location by name or zip code. At the end of the browser link you will find the WOEID code that you need to add to the admin section of the module.

Po sąsiedzku

Dzień Dziecka !

 

Zajęcia dla dzieci

 

Streetwaves na siedlcach

 

Piknik na Kolonii Zręby

W ramach Dni Sąsiada odbywających się w Gdańsku, mieszkańcy ulicy Kolonia Zręby spotkali się 12 maja w sobotę na pikniku sąsiedzkim. Mimo kapryśnej pogody, przejmującego wiatru i pojawiających się co chwilę ciemnych chmur, sąsiedzi zjedli wspólnie kiełbasę z grilla, raczyli się grochówką i nawet porozmawiali o przyszłości Kolonii z dwojgiem radnych z Rady Osiedla Siedlce. Dzieci brały udział w zabawach sportowych, malowały sobie twarze, grały w piłkę, a chłopcy dzielnie zajęli się grillem i pilnowali kiełbasek. Trzeba tu pochwalić dzieci z Kolonii, ponieważ zarówno te młodsze, jak i starsze, brały czynny udział przy organizowaniu pikniku: dmuchały baloniki, wieszały proporczyki, rozstawiały stoły i krzesła, chłopcy grillowali, a starsze dziewczynki zorganizowały i poprowadziły konkursy dla młodszych dzieci.Przy okazji rozdaliśmy ankiety dotyczące remontów domów na Kolonii, jakie mieszkańcy w większości przeprowadzali (i nadal przeprowadzają) we własnym zakresie.

Mamy też nadzieję, że w przyszłości na podobnych piknikach i spotkaniach będzie uczestniczyło więcej osób, ponieważ jest to nie tylko dobry sposób na to, by porozmawiać z sąsiadami - nie tylko tymi mieszkającymi najbliżej nas, przez płot - ale również okazja, by porozmawiać o planach zagospodarowania przestrzennego naszej okolicy. No i naprawdę miło było popatrzeć, jak bawią się razem nasze dzieci.

Zapraszamy na kolejne spotkania :)

Więcej…

 

Dni Sąsiada

Stowarzyszenie „Nasze Siedlce”
oraz Rada Osiedla Siedlce

zaprasza mieszkańców ulicy Kolonia Zręby na
Dni Sąsiada
Spotkanie odbędzie się na boisku (nazywanym dawniej Wembley)
w okolicach numerów 59-60
w sobotę 12 maja od godziny 16:00

Mamy nadzieję że pogoda dopisze
W programie grill, grochówka, napoje, gry i zabawy dla dzieci i dorosłych, drobna wyprzedaż oraz
dyskusja na temat przyszłości Kolonii Zręby i możliwych
działań mieszkańców oraz Rady Osiedla
w kierunku zmiany obecnego planu zagospodarowania
przestrzennego, który jest niekorzystny dla mieszkańców

 
Więcej artykułów…
Szukaj
Siedlce Gda Pl

Zapraszamy
na nasz portal osiedlowy
Siedlce.Gda.Pl

logo

Promujemy

Polecamy powieści red. naczelnej naszego portalu.
Szczegóły na bieżąco na FB:


"Goniąc cienie"

W wydawnictwie WFW
i innych księgarniach

"Zdążyć przed świtem"

W
EMPIKU
oraz w innych księgarniach, a także w wydawnictwie
na zaczytani.pl

Reklama
Sonda
Nowa odsłona portalu:
 
Strona...
Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy użytkowników, które są ich indywidualnymi opiniami. Komentarze obelżywe, wulgarne oraz obraźliwe, będą usuwane.

Jeśli życzą sobie Państwo odpowiedzi na jakikolwiek komentarz drogą elektroniczną, wymagane jest podanie istniejącego adresu e-mail.