You have entered an nonexistent WOEID. You must go to Yahoo Weather Channel and search your Location by name or zip code. At the end of the browser link you will find the WOEID code that you need to add to the admin section of the module.
You have entered an nonexistent WOEID. You must go to Yahoo Weather Channel and search your Location by name or zip code. At the end of the browser link you will find the WOEID code that you need to add to the admin section of the module.

Rządy i rządzący

Edukacja przedszkolna priorytetem ?

Prezydent miasta Paweł Adamowicz i Stowarzyszenie Oświaty Niepublicznej w Gdańsku zapraszają wszystkich zainteresowanych na debatę pt.: "Edukacja przedszkolna jako priorytet polityki Miasta Gdańska".

Debata odbędzie się w poniedziałek 6 czerwca w godz. 13.00-15.00 budynku Rady Miasta Gdańska (sala nr 204) przy ul. Wały Jagiellońskie 1 w Gdańsku. Szczegóły oraz program debaty jest dostępny pod adresem www.gdansk.pl.

Więcej…

 

PO wyborach

Najważniejsze dla lokalnych społeczności wybory mamy za sobą. Gratulujemy zwycięzcom, którzy po raz kolejny będą rządzić naszym miastem. Gratulujemy im zwarcia elektoratu i siły przekonywania. Jak widać, w Gdańsku nie jest tak źle, ludzie są zadowoleni i bogaci, więc problemów z reelekcją praktycznie nie ma. W sytuacji, gdy ponad połowa mieszkańców nie poszła głosować, zwycięstwo jest tym bardziej ważne. Prawdopodobnie niegłosujący są tak zadowoleni z posunięć władz, że nie czuli potreby zmian, nie głosując poparli więc dotychczasowe władze. Mamy więc sytuację, gdy ponad 75% mieszkańców poparło dotychczasowe władze. 75% mieszkańców nie może się mylić.

Więcej…

 

Wybory Samorządowe


WYBORY SAMORZĄDOWE


2010


Pamiętaj, aby coś zmienić MUSISZ GŁOSOWAĆ!

Lokale wyborcze czynne w niedzielę od 8:00 do 22:00
 

Gdańsk (nie)przyjazne miasto

Uzupełnienie 17.11.2010

W tej chwili znamy już stanowiska kandydatów co do przyszłości naszej i naszej okolicy. Wynika z tego tylko jedno, kandydaci będą dbali o Nas tylko wtedy, gdy będzie to zgodne z interesem partii do której należą. Wszyscy politycy PO, wbrew hipokryzji na plakatach zawsze będą popierać polityczne cele swojej partii.

Więcej…

 

Konflikt z BOM

28.10.2009

Przy ul. Stoczniowców BOM buduje wreszcie komórki na opał.Przy ulicy Stoczniowców w Gdańsku, BOM nr 4 rozebrał latem komórki (pomieszczenia gospodarcze), które groziły zawaleniem. Oczywiście w miejsce starych pomieszczeń obiecano mieszkańcom nowe.

Więcej…

 
Szukaj
Siedlce Gda Pl

Zapraszamy
na nasz portal osiedlowy
Siedlce.Gda.Pl

logo

Promujemy

Polecamy powieści red. naczelnej naszego portalu.
Szczegóły na bieżąco na FB:


"Goniąc cienie"

W wydawnictwie WFW
i innych księgarniach

"Zdążyć przed świtem"

W
EMPIKU
oraz w innych księgarniach, a także w wydawnictwie
na zaczytani.pl

Reklama
Sonda
Nowa odsłona portalu:
 
Strona...
Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy użytkowników, które są ich indywidualnymi opiniami. Komentarze obelżywe, wulgarne oraz obraźliwe, będą usuwane.

Jeśli życzą sobie Państwo odpowiedzi na jakikolwiek komentarz drogą elektroniczną, wymagane jest podanie istniejącego adresu e-mail.