You have entered an nonexistent WOEID. You must go to Yahoo Weather Channel and search your Location by name or zip code. At the end of the browser link you will find the WOEID code that you need to add to the admin section of the module.
You have entered an nonexistent WOEID. You must go to Yahoo Weather Channel and search your Location by name or zip code. At the end of the browser link you will find the WOEID code that you need to add to the admin section of the module.

Edukacja przedszkolna priorytetem ?

Prezydent miasta Paweł Adamowicz i Stowarzyszenie Oświaty Niepublicznej w Gdańsku zapraszają wszystkich zainteresowanych na debatę pt.: "Edukacja przedszkolna jako priorytet polityki Miasta Gdańska".

Debata odbędzie się w poniedziałek 6 czerwca w godz. 13.00-15.00 budynku Rady Miasta Gdańska (sala nr 204) przy ul. Wały Jagiellońskie 1 w Gdańsku. Szczegóły oraz program debaty jest dostępny pod adresem www.gdansk.pl. Zastanawia mnie hasło patronujące debacie... Jakim to priorytetem jest edukacja przedszkolna dla miasta, skoro (przykładowo) moje dziecko nie dostało się do żadnego z przedszkoli, o które się ubiegaliśmy, a takich dzieci jak moje, jest w całym mieście mnóstwo. Każde dziecko powinno mieć zagwarantowane miejsce w przedszkolu, tyle się o tym mówiło i mówi, rządzący chwalą się, ile to nowych placówek zostało otwartych, a tymczasem matki nadal są uziemione w domach, ponieważ dla ich dzieci zabrakło miejsc w przedszkolu. Alternatywą jest przedszkole prywatne (koszt od 780zł w górę za miesiąc) albo zaufana niania, za którą zapłacimy tyle, co za prywatne przedszkole.

Ciekawa jestem bardzo, co też prezydent ma ciekawego do powiedzenia na temat tej priorytetowej edukacji przedszkolnej. Niestety tego się nie dowiem... Na debatę przecież nie pojadę, bo nie mam z kim zostawić dziecka...

 
Szukaj
Siedlce Gda Pl

Zapraszamy
na nasz portal osiedlowy
Siedlce.Gda.Pl

logo

Promujemy

Polecamy powieści red. naczelnej naszego portalu.
Szczegóły na bieżąco na FB:


"Goniąc cienie"

W wydawnictwie WFW
i innych księgarniach

"Zdążyć przed świtem"

W
EMPIKU
oraz w innych księgarniach, a także w wydawnictwie
na zaczytani.pl

Reklama
Sonda
Nowa odsłona portalu:
 
Strona...
Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy użytkowników, które są ich indywidualnymi opiniami. Komentarze obelżywe, wulgarne oraz obraźliwe, będą usuwane.

Jeśli życzą sobie Państwo odpowiedzi na jakikolwiek komentarz drogą elektroniczną, wymagane jest podanie istniejącego adresu e-mail.