You have entered an nonexistent WOEID. You must go to Yahoo Weather Channel and search your Location by name or zip code. At the end of the browser link you will find the WOEID code that you need to add to the admin section of the module.
You have entered an nonexistent WOEID. You must go to Yahoo Weather Channel and search your Location by name or zip code. At the end of the browser link you will find the WOEID code that you need to add to the admin section of the module.

PO wyborach

Najważniejsze dla lokalnych społeczności wybory mamy za sobą. Gratulujemy zwycięzcom, którzy po raz kolejny będą rządzić naszym miastem. Gratulujemy im zwarcia elektoratu i siły przekonywania. Jak widać, w Gdańsku nie jest tak źle, ludzie są zadowoleni i bogaci, więc problemów z reelekcją praktycznie nie ma. W sytuacji, gdy ponad połowa mieszkańców nie poszła głosować, zwycięstwo jest tym bardziej ważne. Prawdopodobnie niegłosujący są tak zadowoleni z posunięć władz, że nie czuli potreby zmian, nie głosując poparli więc dotychczasowe władze. Mamy więc sytuację, gdy ponad 75% mieszkańców poparło dotychczasowe władze. 75% mieszkańców nie może się mylić.

Pozostaje więc cieszyć się z tego, że trwający od 3 kadencji Prezydent Miasta znowu (po raz czwarty) obiecuje to samo, no, może tym razem mu się uda. Najemcy mieszkań komunalnych są zadowoleni z nadchodzących podwyżek, przedsiębiorcy z podwyżek czynszów za lokale użytkowe a kierowcy są zadowoleni ze ślamazarnych prac drogowych. Prezydent Adamowicz miał już 12 lat na realizację swoich wyborczych obietnic wyborczych. Co zrobił, wszyscy wiemy. Ale takie jest prawo demokracji. Raz na cztery lata naród może wybrać.

Naród przemówił, więc jeszcze raz gratulujemy wybranym Radnym oraz Prezydentowi.
 
Szukaj
Siedlce Gda Pl

Zapraszamy
na nasz portal osiedlowy
Siedlce.Gda.Pl

logo

Promujemy

Polecamy powieści red. naczelnej naszego portalu.
Szczegóły na bieżąco na FB:


"Goniąc cienie"

W wydawnictwie WFW
i innych księgarniach

"Zdążyć przed świtem"

W
EMPIKU
oraz w innych księgarniach, a także w wydawnictwie
na zaczytani.pl

Reklama
Sonda
Nowa odsłona portalu:
 
Strona...
Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy użytkowników, które są ich indywidualnymi opiniami. Komentarze obelżywe, wulgarne oraz obraźliwe, będą usuwane.

Jeśli życzą sobie Państwo odpowiedzi na jakikolwiek komentarz drogą elektroniczną, wymagane jest podanie istniejącego adresu e-mail.