You have entered an nonexistent WOEID. You must go to Yahoo Weather Channel and search your Location by name or zip code. At the end of the browser link you will find the WOEID code that you need to add to the admin section of the module.
You have entered an nonexistent WOEID. You must go to Yahoo Weather Channel and search your Location by name or zip code. At the end of the browser link you will find the WOEID code that you need to add to the admin section of the module.

Droga dojazdowa

Niejednokrotnie pisaliśmy już o tym, że podstawowym utrudnieniem ze strony budowy dla naszych mieszkańców, jest blokowanie drogi dojazdowej do naszych domów. Tą samą zresztą drogą nasze dzieci idą do szkoły i z niej wracają, a my chodzimy po zakupy na Suchanino, do przychodni, do autobusów, etc. Jeszcze w zeszłym roku obiecano dzieciom szkolnym oddzielenie bezpiecznej trasy do i ze szkoły, by nie musiały bać się wracać do domu i by rodzice byli pewni, że ich pociechy cało i zdrowo wrócą do domu. Niestety - podobnie jak wielu obietnic - także tej nie dotrzymano. I tak na tej jednej, jedynej naszej drodze dzieci mijają się z ciężarówkami, które niejednokrotnie są kierowane przez kierowców nie zdających sobie sprawy z tego, że na drogę może wbiec dziecko. Mieliśmy taki przypadek zimą, kiedy to dzieci wracające ze szkoły nie miały gdzie zejść z drogi, a kierowca ciężarówki nawet nie zwolnił, minął je zaledwie o kilka centymetrów... Dzieci wróciły do domu zdenerwowane i przestraszone. Cóż, nie raz zwracaliśmy się z prośbami o wydzielenie tej bezpiecznej drogi dla nas i dla naszych dzieci, pisaliśmy do różnych instytucji, ale na obietnicach się zawsze kończyło. Jak widać z powyższej sytuacji, dopóki nie wydarzy się jakaś tragedia, nikt nie kiwnie nawet palcem. Reakcje zaczną się dopiero wówczas, gdy dojdzie do nieszczęścia, ot, w myśl zasady "mądry Polak po szkodzie"...

 

 
Szukaj
Siedlce Gda Pl

Zapraszamy
na nasz portal osiedlowy
Siedlce.Gda.Pl

logo

Promujemy

Polecamy powieści red. naczelnej naszego portalu.
Szczegóły na bieżąco na FB:


"Goniąc cienie"

W wydawnictwie WFW
i innych księgarniach

"Zdążyć przed świtem"

W
EMPIKU
oraz w innych księgarniach, a także w wydawnictwie
na zaczytani.pl

Reklama
Sonda
Nowa odsłona portalu:
 
Strona...
Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy użytkowników, które są ich indywidualnymi opiniami. Komentarze obelżywe, wulgarne oraz obraźliwe, będą usuwane.

Jeśli życzą sobie Państwo odpowiedzi na jakikolwiek komentarz drogą elektroniczną, wymagane jest podanie istniejącego adresu e-mail.