You have entered an nonexistent WOEID. You must go to Yahoo Weather Channel and search your Location by name or zip code. At the end of the browser link you will find the WOEID code that you need to add to the admin section of the module.
You have entered an nonexistent WOEID. You must go to Yahoo Weather Channel and search your Location by name or zip code. At the end of the browser link you will find the WOEID code that you need to add to the admin section of the module.

Głosuj na sąsiada!

 

Głosuj na sąsiada!

Nikt tak jak on, nie zna Twoich problemów !

 

Marcin Gędzierski

1. Imię i Nazwisko:  Marcin Gędzierski

2. Wiek: 41 lat

3. Wykształcenie:  średnie techniczne, technik telekomunikacji, informatyk

4. Ulica: Kolonia Zręby

5. Nazwa organizacji popierającej kandydata: niezależny

6. Trzy pomysły na lepszą dzielnicę:


a). Miasto jest dla mieszkańców, a nie mieszkańcy dla miasta. Mieszkańcy muszą mieć wpływ na to i decydować o tym, jak będzie wyglądała ich najbliższa okolica. Nie może być tak, że urzędnik zza biurka rysuje kreskę na planie wpływającą na życie dzielnicy nie konsultując się z jej mieszkańcami. Czas przejrzeć istniejące od 10 lat plany zagospodarowania, gdzie nic się nie dzieje i zweryfikować stare pomysły urzędników pod kątem obecnych, rzeczywistych potrzeb mieszkańców.


b). Infrastruktura miejska czyli nasze drogi, parkingi, chodniki muszą być w stanie umożliwiającym bezpieczne korzystanie z nich. Czas skończyć z tłumaczeniami, że od 12 lat brak na to pieniędzy. Wystarczy wyjechać poza Gdańsk, żeby zobaczyć, że drogi mogą wyglądać porządnie. Tak musi być i w Gdańsku.


c). Naszej dzielnicy brakuje miejsc spotkań, zarówno dla młodzieży jak i dla osób starszych, brakuje żłobków, przedszkoli, biblioteki publicznej, domu kultury. Brakuje dużych sklepów i małych targowisk. Jazda z dzieckiem do sąsiednich czy odleglejszych dzielnic, aby mogło chodzić do przedszkola, czy jazda po zakupy, nie musi być naszą codziennością, to wszystko powinno się znajdować w naszej dzielnicy.

 

Wybory do Rady Osiedla Siedlec odbędą się 8 maja 2011 roku.

Przyjdź. Miej wpływ na swoją dzielnicę.

 
Szukaj
Siedlce Gda Pl

Zapraszamy
na nasz portal osiedlowy
Siedlce.Gda.Pl

logo

Promujemy

Polecamy powieści red. naczelnej naszego portalu.
Szczegóły na bieżąco na FB:


"Goniąc cienie"

W wydawnictwie WFW
i innych księgarniach

"Zdążyć przed świtem"

W
EMPIKU
oraz w innych księgarniach, a także w wydawnictwie
na zaczytani.pl

Reklama
Sonda
Nowa odsłona portalu:
 
Strona...
Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy użytkowników, które są ich indywidualnymi opiniami. Komentarze obelżywe, wulgarne oraz obraźliwe, będą usuwane.

Jeśli życzą sobie Państwo odpowiedzi na jakikolwiek komentarz drogą elektroniczną, wymagane jest podanie istniejącego adresu e-mail.